AYT - TYT Eğitim Paketleri

Sonuçların 1-4 ile 4 gösteriliyor

AYT – TYT Eğitim İçeriklerimiz ile Online Eğitim Paketlerimizden Üniversite Adaylarına Yönelik Ders Paketlerimizi İnceleyebilirsiniz.

Haftalık Rehberlik Takibi
₺1,500.00

Haftalık Rehberlik Takibi

Eğitim koçu kontrollü haftalık rehberlik takibi programı. Tüm dersler paketlerini satın alan öğrenciler için ücretsizdir.
2
ayt tyt deneme paketi
₺500.00

TYT – AYT Konu Analizli Deneme Paketi [Karneli]

TYT – AYT Deneme Paketi ile tüm online deneme sınavlarına 1 yıl ücretsiz giriş hakkı kazanmış olursunuz. Tüm deneme sınavlarınızın sonuçlarını konu analizli ve karneli olarak görüntüleyebilirsiniz.
0
AYT Tüm Dersler Online Eğitim
₺1,000.00

AYT Tüm Dersler Online Eğitim

Online AYT Eğitim Paketleri AYT (Alan Yeterlilik Sınavı), üniversiteye giriş yolculuğunda öğrencilerin attığı ikinci önemli adım olarak nitelendirilebilir. YKS’nin ikinci ve son kısmı olması itibariyle önemi oldukça yüksektir. Nitekim AYT’de öğrencinin sözel, eşit ağırlık ya da sayısal alanında elde edeceği başarı, büyük oranda üniversite tercihlerini etkileyecek ve şekillendirecektir. Tüm bu…
262
TYT Tüm Dersler Online Eğitim
Ücretsiz

TYT Tüm Dersler Online Eğitim

Online TYT Eğitim Paketi TYT (Temel Yeterlilik Sınavı) tüm öğrencileri eşit oranda ilgilendiren bir sınavdır. Bu sınav, üniversiteye giriş yolculuğunda öğrencilerin attığı ilk önemli adım olarak nitelendirilebilir. YKS’nin ilk oturumu olması itibariyle önemi oldukça yüksektir. Nitekim TYT’den alınan iyi bir puan, AYT sınavı öncesi öğrencinin motivasyonunu ve moralini etkileyecektir. Tüm…
261